Nilgün Çolak Bitti Denen Yerden Başlamak

Tarih 21 Temmuz 2010 - Yazan - Yorum Yok

Gazeteci ve yapımcılığının yanı sıra farklı alanlarda da başarılı işlere imzalar atmış olan Nilgün Çolakın Bitti Denen Yerden Başlamak isimli kitabı Alfa Yayınları’ndan çıktı.
Bu kitapta genç yaşında böbrek kanseri olan ve bir böbreği alınan Nilgün Çolak’ın mide kanserine doğru giderken hayata çelme takıp, hastalığı yarı yolda bırakma mücadelesinde neler yaşadığını okuyacaksınız.
Ünlü futbolcu Mecnun Çolak’ın eski eşi olan Nilgün Çolak’ın kitabı kendini yalnız hissedenlere güç verecek nitelikte. Yazarın hayata tutunma sebeplerini okurken kendinizi ve hayatınızı yeniden gözden geçireceksiniz

*Alfa Yayınları
*Basım Tarihi : 06 – 2009
*ISBN : 9786051061269
*Sayfa Sayısı : 225
Kitap Hakkında

Ölüme Bile Çelme Takan Bir Kadının Yaşam Mücadelesinin Öyküsü
Bazen insanın hayatının artık tamamen bittiğini ve kendisi için sonun başlangıcını yaşadığını hissettiği zamanlar olur. Bütün dünyanın, hatta insanların hepsinin teker teker üstüne geldiğini, her kötü şeyin kendisini bulduğunu, zorlukların altında kalacağını ve kalkamayacağını düşündüğü anlar olur. Ama belki de o bittim dediğiniz an sizin yeniden başlangıcınız olacaktır. Yeter ki, kendinize olan güveninizi ve inancınızı yitirmeyin. Her nefes alışverişinizde benliğinizde bulunan ama isteyerek ya da istemeyerek bir kenara bıraktığınız o gücü hatırlayın ve içinizdeki gücü yeni bir ilyas.info ışığa çevirin.
Hayat yaşamaya değer. Geçmiş arkada kalan merdiven, ister inin ister çıkın sonuç her ikisinde de varmak istediğiniz yer, yani hedefiniz. Bunu ben yaptım ve başardım. Sizler de yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan başarmayı istemek ve başarı için hedefinizi belirlemek.
“Yeter ki isteyin!”

Nilgün Çolak Bitti Denen Yerden Başlamak yazımızda telif haklarına ve herhangi bir yasaya aykırı bilgi veya link bulunuyorsa lütfen [email protected][siteadımız] adresine bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

Etiketler: , , , , , , , , ,0 Yorum Yapılmış “ Nilgün Çolak Bitti Denen Yerden Başlamak ” için
Not: Yorumunuz uygun görülür ise onaylanıp yayınlanacaktır.

Rastgele Yazılar

Zerrin Özer Yerin Hazır Şarkı Sözü

Zerrin Özer Yerin Hazır Şarkı Sözü

Zerrin Özer Yerin Hazır Şarkı Sözü Bir türlü seni elimde tutamadım... 

Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü

Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü

Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözleri Yardım Et Ben Hala Aşığım Geçmiyor Çok... 

Uğur Işılak Sanat-ı Aşk Şarkı Sözleri

Uğur Işılak Sanat-ı Aşk Şarkı Sözleri

Uğur Işılak Sanat-ı Aşk Şarkı Sözü Saç Leyli Dudak Şirin Bir Ayın... 

Zakkum Her Gün Sonbahar Şarkı Sözleri

Zakkum Her Gün Sonbahar Şarkı Sözleri

Zakkum Her Gün Sonbahar Şarkı Sözü Ne Çok Sevenin Varmış Senin Hep Hatırlatan... 

Bağlantılar

  • Albüm Dinle
  • Şarkı Sözü
  • Sinemaloji